Mieszkanie na Powiślu na sprzedaż

Odsłony: 1016
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Liczba pięter:   3 Piętra i więcej
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   +48 22 55 99 474

 

Ekskluzywna i nowoczesna inwestycja Rezydencja Orłowicza 12 oczekuje w Warszawie dla wyjątkowo wymagających odbiorców. To cudowne miejsce dla osób szukających dla siebie wypoczynku oraz prywatności, jednakże równocześnie błyskawicznego dojazdu do centrum. Powiśle, gdyż to tutaj umieszczona jest Rezydencja, to renomowana i modna dzielnica, w której asortyment nowych mieszkań nie jest rozległy. To czyni Rezydencję tak luksusowym wyborem!
Rezydencja Orłowicza 12 została skonstruowana po to, żeby zaspokoić osoby mające wyszukane gusta. Innowacyjne i ekologiczne technologie, fascynujące wzornictwo sprawiają, że każdy poczuje się tutaj rewelacyjnie. Budynek posiada też własne miejsca parkingowe, które dostępne są dla rezydentów na podziemnych kondygnacjach, stąd nie ma tu kłopotów z parkowaniem. Dodatkowo budynek jest monitorowany i dozorowany, co tłumaczy się na bezpieczeństwo rezydentów.
Gustowne mieszkania Powiśle sprzedaż – jeśli są Państwo zaintrygowani zamieszkaniem w eleganckiej Rezydencji Orłowicza 12, zachęcamy do zaznajomienia się z całą ofertą i planami zaprezentowanymi na stronie.

Mieszkanie na Powiślu na sprzedaż
ul. Konwiktorska 4 lok. 116
00-217 Warszawa
tel:+48 22 55 99 474
rezydencjaorlowicza.pl/
e-mail: info@rezydencjaorlowicza.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Gdańsk Apartament Starówka

Gdańsk Apartament ...

Polska, Pomorskie, Gdańsk
Kjøp en leilighet i Gdansk

Kjøp en leilighet ...

Polska, Pomorskie, Gdańsk
Invester i fast eiendom på den polske kysten. Det lønner seg

Invester i fast ei...

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Bardzo ładne ciepł...

Polska, Dolnośląskie

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.